MÜŞTERİ HİZMETLERİ
+90 224 211 34 55
0Item(s)

Sepetinizde hiç ürün yok.

Product was successfully added to your shopping cart.
ÜRETİM

Mevcut tesisimizin yanı sıra,yakın zaman büyüme planlarımız çerçevesinde Kestel Organize Sanayi Bölgesindeki 8500 metrekarelik fabrika sahamıza,entegre tesis kurmak projelerimiz arasındadır. Üretimde kullandığımız hammadelerin bir kısmı firmamız tarafından direkt ithal edilmekte diğer hammaddeler de ülkemizin önemli markalarından tedarik edilmektedir. Kullandığımız şönil iplikler DRALON esaslı ve hammaddelerimizin hepsi ÖKO-TEX sertifikalıdır. Ürünlerimizde müşteri ihtiyaçlarına yönelik olarak opsiyonel su iticilik ve tutuşma geciktirici uygulamalar sağlanabilmektedir. Üretimimizin büyük bir ağırlığı döşemelik ve örtülük kumaş olmakla birlikte zaman zaman seccade, pano, tablo ve goblen ihtiyaçlarına da cevap verilebilmekteyiz. Ülkemiz piyasasında üretim kalemlerimiz söz konusu olduğunda akla gelen ilk firmalardan birisi olan AST TOPDAĞI TEKSTİL ürünleri yaygın satış ve dağıtım ağıyla ülkemizin her köşesinde bulunabilmektedir. Ayrıca, Yunanistan, Polonya, Sırbistan, İtalya, Bulgaristan, Beyaz Rusya, Makedonya, Ürdün, Cezayir, Fildişi Sahilleri, İsrail,Filistin, İran ve Irak'a da ihracat yapmaktayız.

Döşemelik ve örtülük kumaş pazarına sunduğumuz kendi koleksiyonlarımızın yanı sıra, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ürün, kalite ve desen geliştirmek, ölçeğimizin büyüklüğü sayesinde rekabetçi fiyatlar geliştirmek, pazarın ihtiyaçlarını tespit etmek bünyemizde mümkündür. Sunduğumuz bu imkanlar sayesinde özellikle büyük toptancılar, mobilya fabrikaları ve büyük çaplı koltuk üreticileri ana müşteri kitlemizi oluşturmaktadır

Ayrıca, desen ve kalite çeşitliliğimizi güncel, farklı ve geniş tutabilmek adına, tek bir desen stüdyosu çalıştırmak yerine ulusal ve uluslararası başarıları ve portföyleri olan 6 farklı desen stüdyosu ile çalışarak işimize duyduğumuz saygıyı kendimizce ifade etmeye çalışıyoruz. 

ARADIĞINIZ;

-HIZLI TESLİMAT

-GENİŞ ÇEŞİT

-UYGUN FİYAT

-SÖZ VERİLEN ZAMANDA SÖZ VERİLEN ÜRÜNÜ TESLİM ALMAK

ise BİZ DOĞRU TERCİHİZ

ÜRETİM ALANI : 3000 M²
İDARİ OFİS :

240 M² BUTTİM İŞ MERKEZİ

MAKİNA DAĞILIMI :
( ÖZMAL )

24 ADET TEK EN (DORNIER)

STAUBLI ve FIMTESSILE AKAR UNİTEILERİ

1200 JAKARLI

2400 JAKARLI

12288 JUMBO JAKARLI

2 ADET ÇÖZGÜ HAZIRLAMA ÜNİTESİ ( DEVERE )

ÇALIŞAN SAYISI :

50 ÇALIŞAN ( MAVİ ve BEYAZ YAKALI )

AYLIK ÜRETİM :

200.000 Metre AYDA ( KENDİ TESİSLERİMİZDE )

200.000 Metre AYDA ( FASON TEZGAHLARIMIZDA ) ihtiyaca göre + -

YILLIK TOPLAM ÜRETİM :

5.000.000 Metre / Yıl